Dezvoltă-ți Cariera la Mexalite! Angajăm Montatori de Ferestre PVC

Montaj ferestre

Ești pasionat de montajul de ferestre și cauți o oportunitate să îți dezvolți cariera într-o companie de top? Mexalite te așteaptă! Suntem în căutarea unor montatori dedicați cu si fara experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice. La Mexalite, vei avea ocazia să lucrezi cu echipamente de ultimă generație și să contribui la proiecte inovatoare.

Responsabilități:

  • Realizarea montajului ferestrelor și ușilor PVC la standarde înalte de calitate.
  • Respectarea termenelor de finalizare și colaborarea strânsă cu echipa de proiect.
  • Utilizarea corectă și întreținerea echipamentelor de montaj.

Cerințe:

  • Apreciem experiența demonstrabilă în montajul de ferestre și uși PVC.
  • Abilități tehnice avansate și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona sarcinile în mod autonom.
  • Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu Atractiv: Oferim pachete salariale competitive, însoțite de bonusuri de performanță.
  • Oportunități de Avansare: Posibilități reale de creștere și dezvoltare profesională în cadrul companiei.
  • Mediu de Lucru Modern: Lucrează într-un mediu prietenos, profesionist și dotat cu echipamente de ultimă generație.
  • Training și Dezvoltare: Programe de formare continuă pentru a te ajuta să îți perfecționezi abilitățile.

Cum să Aplici: Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă dedicată și să contribui la succesul proiectelor noastre, trimite o scrisoare de intenție la adresa de email: mexaliteprodcom@yahoo.com sau contactează-ne la numărul de telefon: 0744 306 730. Nu rata această oportunitate de a-ți dezvolta cariera alături de Mexalite!

Mexalite este un lider în industria tâmplăriei PVC, oferind soluții inovatoare și de înaltă calitate pentru ferestre, uși de garaj și compartimentări din sticlă. Cu o echipă profesionistă și dedicată, ne mândrim cu serviciile noastre excelente și produsele durabile care satisfac cele mai exigente cerințe ale clienților noștri.

Write a Message

Your email address will not be published.